czynna od poniedziałku do piątku w godzinach: 11:30 – 14:00

Menu układa:

pani Beata Nalińska

Obiady

Opłata za obiady za miesiąc luty 2018 wynosi 30,00 zł i jest płatna do 9.02.2018 wyłącznie przelewem na konto szkoły. Numer konta: 25 1240 6452 1111 0010 4801 4022W tytule należy umieścić dane ucznia i miesiąc jakiego dotyczy wpłata.

Odliczanie obiadów z tytułu nieobecności dziecka w szkole, wyłącznie po wcześniejszym zgłoszeniu tel. 052/349-32-74 wew. 35 do godz. 9.00.

Informujemy, że w okresie od 3 listopada 2017 r. do 21 czerwca 2018 r. Stowarzyszenie "Podaj rękę" finansuje 10 obiadów dla uczniów naszej szkoły.

PONIEDZIAŁEK 5.02.
Zupa ogórkowa na wywarze mięsno-warzywnym
Pierogi leniwe z masłem i bułką tartą

WTOREK 6.02.