Zajęcia pozalekcyjne

Zajęcia pozalekcyjne

 

Koła zainteresowań

 
Chór szkolny "Marchewki Ewki"
poniedziałek 14:45-15:30, sala 49
pani Ewa Witkowska-Fanslau

Koło Caritas
pani Agata Andrzejewska

Koło języka angielskiego kl. 2a, 2b, 6

piątek (co dwa tygodnie) 8:00-8:45, sala 21
pani Marta Karsz

Koło języka angielskiego kl. 3
czwartek 9:50-10:35
pani Karolina Matuszewska

Koło plastyczne kl. 2
środa 8:55-9:40
pani Lidia Ceglarska

Koło polonistyczno-teatralne

poniedziałek 14:45-15:30, sala 52
pani Grażyna Krzewicka

Koło "Mali twórcy" kl. 2b
poniedziałek 13:50-14:35, sala teatralna
pani Iwona Zwirkowska

Koło matematyczne kl. 3b
piątek 12:55-13:40, sala 21
pani Lucyna Joachimiak

Koło matematyczne kl. 5a, 5c, 6b
wtorek 8:00-8:45, sala 51
pani Danuta Sander

Koło matematyczne kl. 5b

wtorek 8:55-9:40, sala 42
pani Barbara Kowalczyk

Koło matematyczne kl. 6a
wtorek 13:50-14:35, sala 51
pani Barbara Kowalczyk

Koło Młodego Anglisty kl. 6
czwartek 14:45-15:30, sala 55
pani Patrycja Szymańśka

Koło przyrodnicze kl. 4-6
środa 14:45-15:30 (co 2 tygodnie), sala 54
pani Małgorzata Redmann

Koło "Świat wartości w książkach" kl. 5-6
piątek 8:00-8:45, biblioteka
pani Violetta Redos

Lekkoatletyka dziewcząt kl. 4-6
środa 14:45-16:15, sala gimnastyczna
pani Dorota Janik

Liga Zadaniowa kl. 5-6
wtorek 14:45-15:30, sala 49
pan Janusz Bielewicz

Lekkoatletyka chłopców kl. 4-6
wtorek 14:45-16:00, sala gimnastyczna
pani Grażyna Kruszyk

Piłka nożna chłopców kl. 4-6
czwartek 14:45-15:30, sala gimnastyczna
pani Grażyna Kruszyk

Piłka nożna dziewcząt kl. 4-6
poniedziałek 14:45-16:15, sala gimnastyczna
pani Dorota Janik

Samorząd Uczniowski kl. 4-6
poniedziałek 14:45-15:30 (co 2 tygodnie), sala teatralna
pani Patrycja Szymańska

Zajęcia instrumentalne
środa 14:45-15:30, sala 49
pani Ewa Witkowska-Fanslau

 

Zajęcia rozwijające

 
Prowadzone w klasach 1-3 przez wychowawców według planu.

Terapia pedagogiczna kl. 3c
piątek 9:40-10:45, sala 19
pani Lidia Ceglarska

Terapia pedagogiczna dla uczniów z dysleksją kl. 4
poniedziałek 13:50-14:35, gabinet pedagoga
pani Joanna Wegner

Terapia pedagogiczna dla uczniów z dysleksją kl. 5
piątek 8:00-8:45, gabinet pedagoga
pani Joanna Wegner

Terapia pedagogiczna dla uczniów z dysleksją kl. 6
poniedziałek 14:45-15:30, gabinet pedagoga
pani Joanna Wegner

Zajęcia ruchowe z elementami socjoterapii kl. 2
środa 9:45-10:45, świetlica
pani Marzenna Dudek

Zajęcia sensoplastytki z elementami programu "Zdrowo jem, więcej wiem"
środa 11:50-12:35, czwartek 8:55-9:40, sala 41
pani Małgorzata Krukowska

Zajęcia umuzykalniające kl. 0
środa 13:00-13:30
pani Dorota Heise

Zajęcia uspołeczniające z elementami biblioterapii kl. 1b
piątek 11:30-12:30, sala 41
pani Anna Chwałek

Dla uczniów, którzy z jakichś względów nie mogą skorzystać z komputera w domu do odrobienia zadań domowych, realizacji projektów, przygotowania do sprawdzianów udostępniona będzie sala komputerowa.
wtorek 15:45-16:30, sala 22
pani Katarzyna Rymarska

 
 

Zajęcia wyrównawcze

 
Zajęcia wyrównawcze kl. 1a
wtorek 14:45-15:30, sala 37
pani Bożena Kiełpińska

Zajęcia wyrównawcze kl. 1b
wtorek 8:00-8:55, sala 41
pani Małgorzata Krukowska

Zajęcia wyrównawcze kl. 2a
czwartek 8:00-8:45, sala 21
pani Małgorzata Nowakowska

Zajęcia wyrównawcze kl. 2b
wtorek
pani Iwona Zwirkowska

Zajęcia wyrównawcze kl. 2c
poniedziałek 8:00-8:45, sala 42
pani Hanna Różycka

Zajęcia wyrównawcze kl. 2d
wtorek 12:55-13:40
pani Lucyna Krispin

Zajęcia wyrównawcze kl. 3a
wtorek 8:55-9:40, sala 19
pani Justyna Klimek

Zajęcia wyrównawcze kl. 3b

środa 9:50-10:35, biblioteka
pani Lucyna Joachimiak

 
Zajęcia wyrównawcze kl. 3c
czwartek 11:50-12:35, sala 19
pani Jolanta Jarczak

Zajęcia wyrównawcze 3d
środa 12:55-13:40, salaa 19
pani Alicja Jąkalak

Zajęcia wyrównawcze z historii kl. 5
piatek 8:00-8:45, sala 53
pani Elżbieta Malendowicz

Zajęcia wyrównawcze z historii kl. 6
wtorek 14:45-15:30, sala 53
pani Elżbieta Malendowicz

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego kl. 4
poniedziałek 14:45-15:30 (co 2 tygodnie), sala 55
pani Patrycja Szymańska

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego kl. 5
poniedziałek 13:50-14:45
pani Karolina Matuszewska

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego kl. 5-6
czwartek 8:00-8:45, sala 18
pani Marta Karsz

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego kl. 4
czwartek 13:50-14:35, sala 42
pani Grażyna Krzewicka

 
Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego kl. 5
wtorek 8:00-8:45, sala 50
pani Monika Ceberek

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego kl. 6
piątek 8:00-8:45, sala 50
pani Monika Ceberek

Zajęcia wyrównawcze z matematyki kl. 4a

pan Janusz Bielewicz

Zajęcia wyrównawcze z matematyki kl. 4b
czwartek 8:00-8:45, sala 52
pani Ewa Żmijewska

Zajęcia wyrównawcze z matematyki kl. 4c
poniedziałek 12:55-13:40, sala 42
pani Danuta Sander

Zajęcia wyrównawcze z matematyki kl. 5a, 5c
piątek 13:50-14:35, sala 51
pani Danuta Sander

Zajęcia wyrównawcze z matematyki kl. 5b

środa 8:00-8:45, sala 54
pani Barbara Kowalczyk

Zajęcia wyrównawcze z matematyki kl. 6a
poniedziałek 8:00-8:45, sala 53
pani Barbara Kowalczyk

Zajęcia wyrównawcze z matematyki kl. 6b, 6c
piątek 14:35-15:30, sala 51
pani Danuta Sander

Zajęcia wyrównawcze z przyrody kl. 4c, 5c
środa 13:50-14:35, sala 53
pani Teresa Kamińska-Adamek

Zajęcia wyrównawcze z przyrody kl. 4-6
środa 14:45-15:30 (co 2 tygodnie), sala 54
pani Małgorzata Redmann
Strona zbudowana z Kopage
← Zbuduj swoją teraz
Ta strona może korzystać z Cookies.
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.

OK, rozumiem lub Więcej Informacji
Informacja o Cookies
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.
OK, rozumiem
Powered by Kopage