Witamy
        w naszej szkole!

 

Rozpoczęcie roku szkolnego
czwartek 1 września

klasy 4-6 - godz. 8:30

klasy 2-3 - godz. 9:30

klasy 0-1 - godz. 10:30
_____________________________

III Międzynarodowy Zjazd Szkół Sendlerowskich

Delegacja naszej szkoły miała zaszczyt uczestniczyć w Międzynarodowym Zjeździe Szkół im. Ireny Sendlerowej, który odbył się w Warszawie.
      Czytaj dalej

Ogłoszenie

Szkoła Podstawowa nr 58 w Bydgoszczy umożliwia osobom prywatnym, organizacjom, instytucjom wynajem sali gimnastycznej i innych sal w godzinach popołudniowych. Bliższych informacji udziela księgowość szkoły (kontakt). Zapraszamy do skorzystania z oferty!
Strona zbudowana z Kopage
← Zbuduj swoją teraz
Ta strona może korzystać z Cookies.
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.

OK, rozumiem lub Więcej Informacji
Informacja o Cookies
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.
OK, rozumiem
Powered by Kopage