Witamy w naszej szkole!Rekrutacja na rok szkolny 2018/2019

 

Z wizytą na Wydziale Fizyki UMK

10 marca klasy 7 wybrały się do Torunia...
Czytaj dalej

 

"Kopciuszek" - w teatrze lalek

6 marca 2018 r. uczniowie naszej szkoły wybrali się do Teatru Polskiego w Bydgoszczy, gdzie mieli okazję obejrzeć spektakl pt. „Kopciuszek", przygotowany przez toruński teatr lalek „Baj Pomorski".
Czytaj dalej

 

Ogłoszenie

Szkoła Podstawowa nr 58 w Bydgoszczy umożliwia osobom prywatnym, organizacjom, instytucjom wynajem sali gimnastycznej i innych sal w godzinach popołudniowych. Bliższych informacji udziela księgowość szkoły (kontakt). Zapraszamy do skorzystania z oferty!
Strona zbudowana z Kopage
← Zbuduj swoją teraz
Ta strona może korzystać z Cookies.
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.

OK, rozumiem lub Więcej Informacji
Informacja o Cookies
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.
OK, rozumiem
Powered by Kopage