Witamy
        w naszej szkole!

 

1b zdrowo je

Klasa 1b rozpoczęła realizację programu "Zdrowo jem, więcej wiem" od wspólnego przygotowania zdrowego, drugiego śniadania.
Czytaj dalej

Z uczniami o bezpieczeństwie

10 października strażnicy ze Straży Miejskiej w Bydgoszczy gościli u najmłodszych uczniów naszej szkoły.
Czytaj dalej

To my, klasa 0a

To my dziewczynki i chłopcy z kl. 0a.
Czytaj dalej

O tym jak 2b postanowiła sprawdzić jak to dawniej na wsi bywało

Czary mary, diabeł stary... nie, 2B nie przeniosła się w czasie, odwiedziła we wrześniu chatę zwaną Domem Chleba w Dąbrowie Chełmińskiej.
Czytaj dalej

Konkurs dla klas 4-6

Czytaj dalej

Ogłoszenie

Szkoła Podstawowa nr 58 w Bydgoszczy umożliwia osobom prywatnym, organizacjom, instytucjom wynajem sali gimnastycznej i innych sal w godzinach popołudniowych. Bliższych informacji udziela księgowość szkoły (kontakt). Zapraszamy do skorzystania z oferty!
Strona zbudowana z Kopage
← Zbuduj swoją teraz
Ta strona może korzystać z Cookies.
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.

OK, rozumiem lub Więcej Informacji
Informacja o Cookies
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.
OK, rozumiem
Powered by Kopage