To my, klasa 0a

To my, klasa 0a

To my dziewczynki i chłopcy z kl. 0a. Za nami już pierwszy miesiąc w szkole. Razem z naszą Panią miło spędzamy w niej czas. Uczymy się nowych umiejętności i rozwijamy swoje zainteresowania. Mamy już dużą wiedzę nt. bezpiecznego przechodzenia przez ulicę. W tym celu wybraliśmy się na spacer na skrzyżowanie ulic z sygnalizatorem świetlnym i bez. Podczas zajęć m.in. rozwijamy sprawność manualną. Bardzo lubimy eksperymentować z farbami tworząc nowe barwy. Lubimy też zabawy konstrukcyjne.
A 30 września podczas "Ślubowania na ucznia" po raz pierwszy wystąpiliśmy przed większą publicznością prezentując taniec z chustkami.