Dzien Niepodleglosci 1-3

Uczniowie uczcili Narodowe Święto Niepodległości

Narodowe Święto Niepodległości w naszej szkole uczczono podczas uroczystego apelu, który odbył się w piątek 10 listopada 2017 roku. Uroczystość została przygotowana przez uczniów klasy 2a pod kierunkiem p. Bożeny Kiełpińskiej. Swój wkład miała też Dorotka z klasy piątej, która wprowadziła uczniów w ważne wydarzenia historyczne. Na apelu przedstawiono prezentację, pokazującą dzieje państwa polskiego. Patriotyczne pieśni przypomniały wszystkim trudną drogę Polski do niepodległości.