Konkurs Jesienny krajobraz

Wyniki międzyświetlicowego konkursu o jesieni

Z radością informujemy, że znamy już zwycięzców Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego pt. "Jesienny krajobraz".
W konkursie wzięły udział: Szkoła Podstawowa nr 66, Szkoła Podstawowa nr 37, Szkoła Podstawowa w Osielsku oraz Szkoła Podstawowa nr 58. W sumie wpłynęły 52 prace konkursowe.
Jury oceniało prace w dwóch kategoriach wiekowych - klasy I oraz klasy II-III. W swojej ocenie brało pod uwagę: pomysłowość i oryginalność prac, estetykę wykonania, samodzielność, walory artystyczne, wykorzystanie całej powierzchni kartki oraz zgodność pracy z tematem.

Kategoria - klasy I
I miejsce - Antonina Kunda SP58
II miejsce - Anna Chareńska Osielsko
III miejsce - Wiktor Tafelski SP66

Kategoria - klasy II-III
I miejsce - Elżbieta Olczewska SP66
II miejsce - Aleksandra Bawej Osielsko
III miejsce - Sofiia Zahnitko SP58

Wyróznienia:
Vanessa Czimeck SP37
Martyna Waszak SP58

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie.

Organizatorzy: wychowawcy świetlicy SP58