Szkoła otwarta i tolerancyjna

Projekt: Szkoła otwarta i tolerancyjna

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w inauguracji miejskiego projektu "Szkoła otwarta i tolerancyjna". W auli Copernicanum pan Przemek Nowakowski, główny koordynator projektu, przedstawił działania na ten rok szkolny w zakresie poszczególnych akcji. Do tej pory stworzyliśmy już "Mapę Tolerancji". Systematycznie zbieramy propozycje filmów, książek, piosenek czy gier promujących ideę tolerancji i równości między ludźmi. A już wkrótce konkurs plastyczny "Wszyscy jesteśmy równi" dla uczniów do lat 10 i akcja "Długopisowy Przyjaciel".