Listopad 3c

Listopad w 3c

Listopad w klasie 3c był bardzo aktywny. Zaczęliśmy od międzyszkolnych rozgrywek sportowych „Ze sportem na Ty", które rozegraliśmy w Pałacu Młodzieży i dostaliśmy się do półfinału. Następnie nasza Pani zorganizowała nam „Biwak w szkole", ale była zabawa! Na początku Pani zamknęła nas wraz z rodzicami w klasach i wręczyła zadania, wydostaliśmy się dopiero po rozwiązaniu zadań i odgadnięciu szyfru aby zdobyć klucz do klasy. Później graliśmy w kalambury wraz z rodzicami, ale było śmiechu. Zjedliśmy smaczną kolację i udaliśmy się na seans filmowy. Po filmie umyliśmy zęby, posłuchaliśmy bajki i poszliśmy spać. A rano bitwa na poduszki! A zaraz po śniadaniu wraz z rodzicami bawiliśmy się na sali gimnastycznej w wyścigi rzędów. 8 listopada przygotowywaliśmy w klasie zdrowe śniadanie, biorąc zarazem udział w akcji „Śniadanie daje moc". 15 listopada wybraliśmy się do Muzeum Wojsk Lądowych , a tam dowiedzieliśmy się „Co żołnierz nosi w plecaku?". Naszą szkołę odwiedził Magik i pokazał nam różne ciekawe sztuczki. Listopad zakończyliśmy dyskoteką Andrzejkową pełną dobrej zabawy i ciekawych wróżb.