Marzec 3c

Marzec w 3c

W marcu mięliśmy dużo atrakcji. Braliśmy udział w zdrowym tygodniu, czyli przez cały tydzień staraliśmy się nie jeść słodyczy i z tej okazji przygotowaliśmy zdrowe kanapki i szaszłyki owocowe, którymi poczęstowaliśmy kolegów i koleżanki z innych klas. Nasza klasa wygrała w turnieju szkolnym „Skoki przez skakankę". To Oliwka Konera wyskakała dla nas zwycięstwo i dostaliśmy zdrowego batonika i butelkę wody. Piliśmy też zdrowe soki, którymi poczęstowali nas koledzy i koleżanki od klasy 2b, a soki i surówki dostaliśmy od sponsora Marwitu.
Odwiedziliśmy też radio PIK, gdzie pan Maciej pokazał nam wszystkie pomieszczenia i powiedział na czym polega praca redaktora.
W pierwszy dzień wiosny bawiliśmy się w podchody i rozwiązywaliśmy różne zadania na terenie całej szkoły. A na plastyce robiliśmy śmieszne roboty, które bardzo nam się podobały.
Przed Świętami Wielkanocnymi cztery nasze mamy przygotowały potrawy z jajek, które mogliśmy skosztować. Ale było pysznie.