Smakołyki z warzyw i owoców w 3c

W ramach projektu „Zdrowo jem, więcej wiem", jesienią została zorganizowana wspólna akcja „Jabłko, marchew i buraczek - witaminki zjem inaczej" dla rodziców i dzieci, promująca zdrowy sposób odżywiania. Rodzice wykazali się niezwykłą wiedzą kulinarną. Mamy przygotowały pyszne potrawy z warzyw i owoców (tj. zapiekanka warzywna, ciasto marchewkowe, pączki bananowe) oraz wyjątkowe dekoracyjne ozdoby (tj. kwiaty z marchewki, ogórka i pomarańczy, ptaszek z ananasa, choinka z pora). Dzieci przygotowały na nasz stół owocowe i warzywne szaszłyki. W naszej klasie koordynatorami akcji były mamy pani Marlena Augustyn i pani Mariola Rukasza. Dziękujemy!!!!