Wycieczka na Białe Błota

18 listopada 2016 roku uczniowie klasy 2c pojechali autobusem na wycieczkę na Białe Błota. Spotkali się z panią, która jest leśniczym. Dzieci poszły na spacer leśną ścieżką edukacyjną. Rozpoznawały rośliny i zwierzęta poszczególnych pięter lasu. Pokonywały przeszkody terenowe, wyznaczały kierunki świata przy pomocy kompasu. Potem zwiedziły teren wokół leśniczówki. Obserwowały pogodę w ogródku meteorologicznym. Widziały deszczownicę. Mierzyły temperaturę powietrza. Ogrzały się w sali kominkowej. Poznały szkodniki drzew. Oglądały poroża zwierząt. Wszystkim smakowały gorące kiełbaski z grilla i pachnąca herbatka z róży. Wycieczka dostarczyła dzieciom wiele radości.