Listopad w 3c

Klasa wzięła udział w Międzyszkolnym Turnieju Sportowym „Ze sportem na ty"- zakwalifikowaliśmy sie do półfinałów. 8 listopada włączyliśmy się do Ogólnopolskiej Akcji Prozdrowotnej „Śniadanie daje moc". 11 listopada nasza klasa przygotowała apel z okazji Narodowego Święta Niepodleglości. Uczestniczyliśmy w ciekawych zajęciach przyrodniczych z panią Beatą Brzozowską-Michałek z CEE w Myślęcinku. Przypomnieliśmy sobie wiadomomości o recyklingu i segregacji śmieci. W Szkole Podstawowej nr 37 mieliśmy okazję wysłuchać koncertu muzycznego w wykonaniu osób z niepełnosprawnością z Ciechocinka. Miesiąc zakończyliśmy szkolną zabawą andrzejkową.