Świąteczne przygotowania w 2c

Świąteczne przygotowania klasy 2c

Dnia 5 grudnia 2016 roku spotkali się z Mikołajem w Pałacu Młodzieży i obejrzeli film o dzieciach - detektywach. Dnia 6 grudnia przygotowali zagadki dla koleżanek i kolegów z innych klas w ramach dyżuru klasowego oraz zdrowe słodkości czyli ciasto bananowe i ciastka zbożowe. Dnia 15 grudnia rano wzięli udział w koncercie świątecznym w Filharmonii Pomorskiej, a po południu w szkolnym kiermaszu świątecznym. Recytowali wiersze, śpiewali piosenkę o zimie i sprzedawali ozdoby choinkowe oraz pierniki. Oprócz tego, w grudniu, badali jak powstaje cień. Bawili się ze smokami.