Dzieci listy piszą

W grudniu 2016 roku odbył się w szkole konkurs literacki dla klas 0-3 "Listy do Świętego Mikołaja" i plastyczny - "Postać Świętego Mikołaja" prowadzony przez panią Hannę Różycką i panią Justynę Klimek. Dzieci z klas drugich i trzecich napisały 61 ciekawych i starannych listów. Pamiętały o pisaniu zwrotów grzecznościowych wielką literą, zachowały ważne elementy listu zgodnie z ustalonymi kryteriami. Okazuje się się, że dzieci są grzeczne, bardzo się starają i proszą Mikołaja o spełnienie swoich marzeń. Dobrze, że nie myślą tylko o sobie, ale pamiętają też o rodzicach, rodzeństwie oraz o Mikołaju, któremu najczęściej składają życzenia. Uczniowie z klasy 1b i 0a wykonały prace plastyczne przedstawiające Mikołaja. Wszystkie prace zasłużyły na uznanie i zostały umieszczone na szkolnej wystawie. Na uczestników konkursu czeka jeszcze niespodzianka (wkrótce). Gratulacje!