Wieści z 2c

Dzień Babci, Dzień Dziadka
18 stycznia 2017 r. uczniowie klasy 2c wystąpili dla zaproszonych gości z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka. Dzieci recytowały wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły. Odbyły się inscenizacje: "Mądry Kuba i niedźwiedź", "Wróbelek Elemelek" oraz przedstawienie "Kozucha - Kłamczucha". Wnukowie wręczyli babciom i dziadkom własnoręcznie wykonane lampiony. Był słodki poczęstunek. Spotkanie upłynęło w miłej atmosferze.

Bal karnawałowy
26 stycznia 2017 r. uczniowie klasy 2c uczestniczyli w balu karnawałowym. Dzieci miały pomysłowe przebrania. Wesoło bawiły się z wodzirejem na sali gimnastycznej. Uczestniczyły w przeciąganiu liny, "łapały bańki mydlane", tańczyły, bawiły się z balonami, zjadły różne słodkości. Bal był bardzo udany.