Bezpieczne zabawy zimowe

W styczniu odbył się apel dla kl. 0 – III poświęcony bezpieczeństwu podczas ferii zimowych. Uczniowie z kl. 0a i 1a wspaniale recytowali, śpiewali, a swym występem na pewno przypomnieli wszystkim o zasadach bezpieczeństwa, obowiązujących podczas zabaw zimowych.
A tuż po feriach przedstawiciele kl.0-3 sprawdzali swoją wiedzę nt. bezpiecznych zabaw zimowych podczas różnych konkurencji przygotowanych przez kl. 0a i 1a. Wszyscy uczestnicy udzieli prawidłowych odpowiedzi na zadane zimowe zagadki. Ponadto sprawdzili swój rzut co celu "śnieżkami-woreczkami". Bardzo sprawnie pracując w parach dzieci ułożyły zimowe puzzle. Podczas spotkania można było również zagrać w "Hokeja na lodzie".