Chrzest świetlicowy

W środę 27 września 2017 w świetlicy szkolnej odbyło się uroczyste pasowanie uczniów klas pierwszych na Świetliczaka. Dzieci brały udział w wielu zabawach, konkursach, zagadkach i zadaniach. Podczas spotkania pierwszaki utrwalały najważniejsze zasady obowiązujące w świetlicy. Bohaterowie wierszy J. Tuwima „podpowiadali" jakie zachowania są niewłaściwe. Uczniowie wskazywali poprawne formy zachowań. Pamiętali, że należy być dla siebie życzliwym i pomagać sobie wzajemnie.
Na koniec dzieci powtórzyły za wychowawcą słowa uroczystej przysięgi oraz złoży odcisk swojego palca na PRZYRZECZENIU. Maluchy zostały obdarowane pamiątkową odznaką oraz słodką niespodzianką.
To było bardzo miłe spotkanie,